Belen duman yerine ‘Gül’ kokacak!

Yayınlanma Zamanı : 17 Ekim 2020 Saat: 12:53

Belen duman yerine ‘Gül’ kokacak!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, yangının yaralarını sarmak için kolları sıvadı. Gece gündüz demeden yangında zarar görenlerin evini, işyerlerini bizzat eliyle onaran Başkan Gül, acıları bir nebzede olsa dindirmek için elinde fırçayla ev boyayıp, zarar gören duvarları onararak bir kez daha gönülleri fethetti.

Yangın felaketiyle evleri yanarak zarar gören vatandaşlara yardımcı olmaya çalıştıklarını anlatan Başkan Gül, “Yangın sonrası yapılacak çalışmaları ve yaraların sarılmasının telaşı içerisindeyiz. Bahsettiğimiz gibi cuma günü 6:30’da başlayan ve 33 – 34 saat sürerek tahrip gücü canımızı yakan bir yangından geriye kalan enkaz ortada. İnşallah elbirliğiyle Valiliğimiz, Büyükşehirimiz, Kaymakamlığımız ve Belediyemizin işbirliğiyle yangında mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidereceğiz. İlk yapacağımız önceliğimiz zarar gören 223 hanemizin tadilat ve tamiri olacak. El ele verip en kısa sürede bu sıkıntıları, hep birlikte aşacağız.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"