Bakan Soylu, İskenderun’a müjdeyi verdi

Yayınlanma Zamanı : 13 Ekim 2020 Saat: 13:03

Bakan Soylu, İskenderun’a müjdeyi verdi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bir dönem Adliye binası olarak hizmet veren ve restorasyon çalışmalarının ardından İskenderun Hükümet Konağı olarak kullanılacak olan tarihi binanın ek ödenek sorununun aşıldığını söyledi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın da bitirilmesi için titizlikle takip ettiği binanın bitirilmesi için gerekli olan üçüncü etap ve son ihale için beklenen ödeneğin müjdesini, orman yangınları ile ilgili inceleme yapmak üzere Belen, İskenderun ve Arsuz’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu verdi.

Hatay ziyaretinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile biraraya gelen İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderunlulara güzel haberi şöyle duyurdu,  “Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan ve Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel’in girişimleri ile İskenderun Hükümet Konağı’nın son ihalesi için gereken destek İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından bizlere müjdelendi. Teşekkürler Sayın Bakanım… Hayırlı Olsun İskenderun…” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"