Kaymakam Yönden’in hayvan sevgisi başka

Yayınlanma Zamanı : 04 Ekim 2020 Saat: 14:57

Kaymakam Yönden’in hayvan sevgisi başka

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada doğayı bizimle paylaşan sevimli dostların yaşama haklarının güvence altına alınması için herkesi göreve davet etti.

Sevimli dostlarımızın doğanın dnege unsuru olduğunu söyleyen Kaymakam Yönden, “İnsan olabilmenin yolu; yaratılan herşeye sevgi ve merhamet duyabilmekten geçtiği şüphesiz… Doğayı bizimle paylaşan sevimli dostlarımızın yaşama haklarının güvence altına alınması ve mutlu yaşam ortamının temin ve tesis edilmesi noktasında herkesi samimiyetle göreve davet ederken, bu özel gün vesilesiyle bir kez daha ifade ediyoruz ki; Onların mutluluğu dünyamıza ve de hepimizin mutluluğuna katkı sağlayacağı şüphesizdir.Çünkü onlar doğanın denge unsuru olduğu gibi aynı zamanda yaşamın renkleridir. Hayvanları sevelim, merhamet gösterelim ve koruyalım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"