Bu uyarıyı dikkate alın!

Yayınlanma Zamanı : 24 Eylül 2020 Saat: 12:23

Bu uyarıyı dikkate alın!

Araçlar kadar sürücüleri de önemseyen Şampiyon Filtre, kış mevsimi öncesi bakım uyarısı yaptı. ‘Şampiyonlar trafikte yorulmaz’ sloganıyla güvenli ulaşıma dikkat çeken Şampiyon Filtre, sürücülere araçlarının rutin bakımlarının yapılması ve yağ filtrelerinin değiştirilmesi için hatırlatma yaptı.

Şampiyon Filtre, yağ filtrelerinin araç için önemine dikkat çekerek, “Yüksek performans, dayanıklılık ve verimlilik hedefleyen Şampiyon Filtre yağ filtreleri; motordaki sürtünmeyi en aza indirecek yağın, istenilen miktarda temiz bir şekilde süzülmesini sağlar ve motorun performansını artırır. Yakıt filtreleri, çok katmanlı lamine yakıt kağıdı teknolojisi sayesinde aracınıza maksimum geçirgenlik ve maksimum temizleme sağlamaktadır. Bu nedenle, aracınızın yağ filtresi tıkanmadan önce değiştirilmelidir. Filtrenin bakım programına göre, filtre ile birlikte yağ değişimi de gerekebilir” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"