Bu selamda polis sevgisi var

Yayınlanma Zamanı : 09 Eylül 2020 Saat: 17:11

Bu selamda polis sevgisi var

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, polis hayranı olan zihinsel ve fiziksel engelli 25 yaşındaki Gökhan Zaraç ve ailesini ziyaret etti. Bir yandan vatandaşları suç ve suçlulardan korumak için faaliyetlerine devam ederken, bir taraftanda sosyal faaliyetler ve ziyaretlerle de halkla gönül köprüsü kuran toplum destekli polisler, bu kez Karaali Bölüğü Mahallesi’nde Zaraç Ailesi’nin yüzünü güldürdü.

Zaraç Ailesi, gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, ekiplere teşekkür ederken, polis hayranı gencin ekiplerle birlikte polis selamı verdiği an mutluluğu yüzünden okundu.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polisler, çeşitli hediyelerle sevindirdikleri Gökhan’ı zaman zaman ziyaret ettiklerini belirterek, her zaman toplumun içinde, halkla birlikte olmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"