Hatay Milletvekillerine çağrı!

Yayınlanma Zamanı : 06 Eylül 2020 Saat: 17:23

Hatay Milletvekillerine çağrı!

Bugün KPSS sınavları için Antakya’nın yolunu çok erken saatte gidenlerin bile karşılaştıkları trafik cehennemi, yüzlerce adayın sınava girememesine neden oldu. Sabah erken saatlerden itibaren, Sarımazı’nın çıkışından başlayan ve Antakya’ya kadar süren trafik sıkışıklığı nedeniyle sınava giremeyenler gözyaşlarına boğuldu.

Trafikten dolayı büyük sıkıntı yaşayan vatandaşlar, sınav için yola çıktıklarında tam bir trafik şoku yaşadı.

İskenderun’dan çıkan araçlar ancak bir saatte Belen’e varabilirken, yollarda yaşanan trafik kazalarından dolayı da tam bir trafik cehennemi yaşandı.

Bütün Hatay’dan sınava girecekleri Antakya’ya kilitleyen zihniyete tepki gösteren vatandaşlar, sınavlara büyük umutlarla hazırlanan ve sınavlara giremeyenlere bir şans daha verilmesini bekliyor.

Erzin, Dörtyol, Payas, Arsuz ve Belen’den sınava girecek öğrencilerin neden Antakya’ya zorlandıklarına ise bir anlam verilemiyor.

Hatay Milletvekilleri’ne seslenen vatandaşlar, “Bugüne kadarki bütün haykırışlarımız sonuçsuz kaldı. Bu bölgedeki adaylar neden İskenderun’da sınava alınmıyor?” diyerek tepki gösterdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"