İskenderun Filyasyon Takip Kurulu uyardı

Yayınlanma Zamanı : 26 Ağustos 2020 Saat: 15:51

İskenderun Filyasyon Takip Kurulu uyardı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında oluşturulan Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu istişare toplantısı düzenledi.

Videokonferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıya Kaymakam Yönden’in yanısıra İlçe Jandarma Komutanı Kd.Yüzbaşı Ferit Gül, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Sağlık Müdürü Dr.Volkan Yeter, İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Veysel Yıldırım ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadir Başar katıldı.

Koronavirüs (Covid – 19) teşhisli hastalar, yatan hastalar, ağır hastalar ve izalosyondaki kişilerin durumlarına ilişkin takip ve tarama faaliyetlerinin değerlendirilmesinin yanı sıra Pandemi sürecine yönelik genel bir istişare yapan kurul, “Çocuklarımızın geleceği için, sağlığımız için, hepimiz için; tedbir ve kurallara harfiyen uyalım! Maske, Mesafe ve Temizlik prensiplerinden asla ödün vermeyin” uyarısında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"