‘Ak Parti yaparsa yapsın hadi!’

Yayınlanma Zamanı : 25 Ağustos 2020 Saat: 14:14

‘Ak Parti yaparsa yapsın hadi!’

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ –  Arsuz Yolu’nun Arsuz çıkışında bozuk olan 8-10 kilometrelik kısmının Karayolları tarafından yapılması gerektiğini söyledi. Kale’den – Arsuz’a kadar 8- 10 kilometrelik yolun yapımı için iktidar partisi milletvekillerine seslenen Başkan Savaş, “Bu hizmeti bizden esirgemesinler’ dedi.

Samandağ Arsuz yoluna yerleştirilen ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ pankartlarını işaret ederek, yolun tamamlanması için de Ak Parti milletvekillerine gönderme yapan Başkan Savaş, “Kaleden itibaren olan Arsuz’a kadar 8- 10 kilometrelik yol var ve bu yolda çok fazla kamulaştırma var. O yolu yaparken koyulacak para şu an mevcut olan yola koyulan paradan çok daha fazla. Kaleye kadar olan kısmı biz yapacaktık. Projesi de bitmişti, valilik biz yapalım deyince severek verdik. Biz, valiliğin yapmış olduğu yolun devamındaki 8-10 kilometrelik yolu da iktidar milletvekillerinin karayollarına yaptırmasını beklerdim. Birçok ilde karayolları yapmış, Hatay’ın suçu ne? Hatay’daki iktidar partisinin temsilcilerinin bunu da dile getirilmesi gerek. Kalan 8-10 kilometrelik yolu da karayollarından bekliyoruz, bizden bu hizmeti esirgemesinler.  ‘Her yere ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ yazmışlar. Keşke ‘Yaparsa Ak Parti Yapar; Yaptığı İşi De Hakkıyla Tamamlayıp Yapar’ deselerdi. 18 yıllık iktidar döneminde o yolu çoktan yapmış olmaları lazımdı. Ödenek çıkartırlarsa ben yapardım. Belediyenin bütçesi hükümetin bütçesinden yüksek değil” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"