‘Şefik Çirkin’in çorbada tuzu yok’

Yayınlanma Zamanı : 25 Ağustos 2020 Saat: 15:08

‘Şefik Çirkin’in çorbada tuzu yok’

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İyi Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin’in açıklamalarına yanıt verdi. Çirkin’in ittifakta olmalarına rağmen, HBB’nin kendilerine danışmadığı ve hiçbir yatırımdan haberlerinin olmadığı yönündeki sitemini değerlendiren Başkan Savaş, dostluk mesajının ardından kullandığı  “Çorbada tuzu olanların yemekte gözü olur. Sağ olsun Şefik Bey’in çorbada tuzu yoktu, seçimde Ali Bey bizimle omuz omuzaydı” ifadeleri dikkat çekti.

HBB başkanı olarak yönetilmekten hoşlanmadığının altını çizen Başkan Savaş, “Şefik bey ile dostluğumuzda bir problem yok, ama dostlarımı kolay bulmadım, bulduklarımı da kolay kolay kaybetmek istemem. Şefik bey de benim dostum önceki il başkanı da benim dostum. Ben dostlarımı seçerken herhangi bir kişiden destur almam. Ali beyle de dostum onunla dost olmaya devam edeceğim, Şefik Bey’in de dost kapısı açıksa onla da dost kalmaya devam ederiz. Kimse bana ‘Eski kral öldü, yaşasın yeni kral’ dedirtemez. Biz krallığa karşıyız. Çorbada tuzu olanların yemekte gözü olur. Sağ olsun Şefik Bey’in çorbada tuzu yoktu, seçimde Ali Bey bizimle omuz omuzaydı seçimi kazanmamıza katkı sağladı, kimse bizden Ali Beyi satmamızı beklemesin. İki partinin de ittifakı devam ediyor. Sosyal medya üzerinden konuşmayı seven bir insan değilim. Herkes geçmişi ile yaşar. Ben geçmişteki dostlarımla yaşamaya devam edeceğim. Ama gelecekle ilgili dost edineceklerimle de yaşamayı tercih ederim. Ne onu, ne de bunu bırakırım. HBB Başkanı olarak yönetilmekten hoşlanmam, bağımsızlığıma düşkünüm” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"