Vali Doğan, Reyhanlı’daki denetimde hayır duası aldı

Yayınlanma Zamanı : 19 Ağustos 2020 Saat: 14:30

Vali Doğan, Reyhanlı’daki denetimde hayır duası aldı

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın koranavirüs tedbirleri kapsamında 81 İl’de eş zamanlı olarak “Sağlık İçin Hepimiz İçin Denetim” sloganıyla gerçekleştirilen geniş kapsamlı denetimlerinin il genelindeki üçüncü durağı Reyhanlı oldu.

Denetimlerde Vali Doğan’a, Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan, Reyhanlı Belediye Başkanı Vekili Abdo Uncu, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Necmeddin Zaroğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odasi Koop. Başkanı Ali Bayır ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda tüm ülkede olduğu gibi ilimizde de devam eden Covid-19 denetimleri kapsamında Vali Doğan, market, pazar yeri, berber gibi insanların toplu olarak bulunduğu tüm yaşam alanlarında maske, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına istisnasız uyulmasının gerekliği ve bu süreçte taziye, düğün gibi toplumsal vazifelerin yerine getirilmesinde tedbirlere dikkat edilmesinin önemini belirterek, tüm vatandaşlardan alınan tedbirler konusunda biraz daha duyarlı olmalarını istedi.

Denetimlerde karşılaştığı yaşlı bir teyzenin hayır duasını da alan Vali Doğan, “Korona virüs mücadelesini hep birlikte kenetlenip yenmemiz lazım. Herkes kurallara dikkat ettiği takdirde en kısa zamanda bu virüsü yeneceğimize inanıyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"