Hepimiz için sahadalar

Yayınlanma Zamanı : 19 Ağustos 2020 Saat: 14:02

Hepimiz için sahadalar

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün yurt genelinde gerçekleşen koronavirüs tedbirleri kapsamında, ilçede bizzat denetim yaptı.

Belediye Başkanı, ilgili kurum ve kuruluşların yöneticileri ve personeli, mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odaları, genel ve özel kolluk birimlerinin katılımıyla sahaya inen Kaymakam Yönden, İskenderun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden başlayarak, otobüs ajenteleri, yolcu otobüsleri, işyerleri, toplu taşıma araçları dahil tüm yaşam alanlarında maske ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştirdi.

Kontrollü Sosyal Hayat döneminde temel prensip ve esaslar olarak ön plana çıkan maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarının yanı sıra bütün iş kolları ile yaşam alanları için belirlenen karar ve kurallara uyulup uyulmadığına yönelik İskenderun’da da yapılan denetimlerde Kaymakam Yönden, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganını hatırlatarak, maskesi olmayan vatandaşlara maske uzattı ve hepimizin sağlığı için alınan tedbirlere uyulmasını istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"