DOĞAKA, HBB’nin Mali Destek Yol Haritası’nı çizdi!

Yayınlanma Zamanı : 14 Ağustos 2020 Saat: 16:27

DOĞAKA, HBB’nin Mali Destek Yol Haritası’nı çizdi!

DOĞAKA, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile 2020 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Döneminde başarılı bulunan belediyeye ait “Mali Destekler Yol Haritası” adlı teknik destek projesinin sözleşmesini imzaladı.

HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Dolğun ile DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız arasında imzalanan proje kapsamında; belediye tarafından sunulan hizmetlerin ihtiyaç odaklı bir yaklaşımla analiz edilerek planlamasının yapılması, mevcut projelerin geliştirilmesi, uygulama ve destek/fon mekanizmalarından faydalanma altyapısının incelenmesi, ihtiyaçlar doğrultusunda planlanan/planlanacak olan projeler veya proje etapları için uygun destek /fon mekanizmalarının tespit edilmesi ve proje fikirleri ile mekanizmaların birbirlerine uygunluğunun değerlendirilmesi amacıyla mali destekler yol haritası ve eylem planı raporu hazırlanması hedeflendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"