TOSYALI TOYO da güvenli üretim belgeli

Yayınlanma Zamanı : 29 Temmuz 2020 Saat: 16:16

TOSYALI TOYO da güvenli üretim belgeli

Tosyalı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Tosyalı Toyo, Covid-19 hijyen, enfeksiyon engelleme kontrol şartlarını yerine getirerek TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini almaya hak kazandı.

Pandeminin başladığı ilk andan itibaren bütün çalışanlarının ve hizmet ağının sağlığını düşünerek üst düzey tedbirler alarak üretime devam eden Tosyalı Holding, TSE’nin hazırladığı “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu”nda belirtilen tüm şartları sağlayarak Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı.

Tosyalı Holding’ten yapılan açıklamada, “Pandemi öncesi ve sonrasında güvenli üretim koşullarını yerine getirmek için yaptığımız çalışmalar neticesinde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından “Güvenli Üretim Belgesi” almaya hak kazandık. Tosyalı Toyo Çelik AŞ, “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ne sahip” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"