Buradaki ‘Bisiklet’ sevdası hiçbir yerde yok!

Yayınlanma Zamanı : 29 Haziran 2020 Saat: 14:15

Buradaki ‘Bisiklet’ sevdası hiçbir yerde yok!

Son yıllarda artan bisiklet merakı ve bisiklet sürüşüne gösterilen ilgi İskenderun ve Arsuz’da daha çok kendini gösterirken, İnci Bisiklet en doğru adres olarak dikkat çekiyor. Sadece bisiklet satışı ve servisi değil, İnci Bisiklet Sahibi Hakan Özdoğan’ın ‘bisiklet aşkı’ başarının ana noktası.

Özellikle çocukların ve gençlerin her geçen gün artan bisiklet sevdasına cevap verecek kapasitede olan ‘İnci Bisiklet’te örnek bir aile havası esiyor.

Arsuz’a bağlı Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi 184 No’lu adreste her gün bisiklet tutkunlarını görmek mümkün.

Türkiye’nin en başarılı teknik servislerinden biri olarak da gösterilen İnci Bisiklet, dürüst ve başarılı çizgisiyle alkışları fazlasıyla hakkediyor.

Satış, aksesuar, bakım ve onarım konusunda samimi olarak karşılandığınız dürüst ve tam donanımlı sunumu burada görmek mümkün.

Genç girişimci Hakan Özdoğan, hem donanımlı bir teknik eleman, hem iyi bir bisiklet tutkunu, hem de mükemmel kişiliğiyle başarıda büyük pay sahibi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"