5 Temmuz’da açık hava film festivali!

Yayınlanma Zamanı : 29 Haziran 2020 Saat: 14:41

5 Temmuz’da açık hava film festivali!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm festivali kapsamında açık hava sinema şöleni düzenleneceğini duyurdu. Pandemi dolayısıyla getirilen kısıtlamalardan dolayı etkinliklerin sosyal mesafe kuralları gözetilerek yapılacağını belirten Başkan Tosyalı, 4 gün boyunca gerçekleşecek film gösteriminin Anıt alanında kurulacak led ekrandan yapılacağını, üstelik filmin sesinin radyo frekansından da dinlenebileceğini ifade etti.

Başkan Tosyalı, film şöleninde 1 Temmuz’da “CAN FEDA”,2 Temmuz’da “KİMSESİZ ÇOCUK REMİ ”,3 Temmuz’da “SON OSMANLI”,4 Temmuz’da “7.KOĞUŞTAKİ MUCİZE” adlı filmlerin saat 21.00’da Atatürk Anıt Alanı’nda gösterimde olacağını belirtti.

Film gösterimlerine tüm bölge halkını davet eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Film gösterimi sadece ekrandan verilecek olup ayrıca ses yayını yapılmayacaktır. Açık hava sinema festivalini isteyen vatandaşlarımız arabaları içerisinden radyo yayını ile dinleyip izleyebilir. Araç ile katılım sağlamayan vatandaşlarımız ise gösterimdeki filmi yanlarında getirmiş olduğu radyo veya radyo destekli cep telefonlarının kulaklıkları ile filmi dinleyip, LED ekrandan izleyebilirler. LGS ve YKS sınav yorgunluğunu atmak için güzel bir fırsat olan bu etkinliğe tüm gençlerimizi bekliyoruz. Maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yapılacak olan açık hava sinema festivaline tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"