Koronavirüs ile mücadelenin gizli kahramanlarına plaket

Yayınlanma Zamanı : 28 Mayıs 2020 Saat: 16:32

Koronavirüs ile mücadelenin gizli kahramanlarına plaket

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Koronavirüs ile mücadele sürecinde özverili  bir şekilde gece gündüz çalışan sağlık personeline teşekkür belgesi takdim etti.  

Zorlu süreci İskenderun’da başarıyla omuzlayan İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Veysel Yıldırım ve mahiyetindeki tüm doktor, hemşire ve temizlik personellerini başarı belgesi ile onurlandıran Kaymakam Yönden, mesai mefhumu gözetmeksizin üstün bir gayretle fedakârca çalışan tüm sağlık personeline görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.

En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin aksamaması adına üstün bir çaba harcayan Başhekim Yıldırım başta olmak üzere tüm sağlık personeli ve hastane çalışanlarına teşekkür eden İskender Yönden, “Hayat vermek için, hayatını vermeyi göze alan tüm beyaz önlüklü kahramanlarımız; çabanız, cesaretiniz, duyarlılığınız ve fedakarlığınız için minnettarız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"