Hatay’a çevre dostu yatırım

Yayınlanma Zamanı : 28 Mayıs 2020 Saat: 17:15

Hatay’a çevre dostu yatırım

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Katı Atık Bertaraf  ve Düzenli Depolama Alanı ile ilgili düzenlenen toplantıya başkanlık yaptı.

Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda düzenlenen ve Gökçegöz mahallesi 233/1 nolu  parselde  127 bin metrekare üzerine  yapılan Katı Atık Bertaraf  ve Düzenli Depolama Alanı tesisi ile ilgili toplantıya Vali Rahmi Doğan ‘ın yanı sıra Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Nizamettin Ülker, Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Ahmet Solgun ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Her bireyin sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşama hakkına sahip olduğunu söyleyen Vali Doğan, “Hatay’da da yaşayan her bireyin sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşama hakkına sahip olduğunun bilincinde olarak ilimizin değerine değer katmayı ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakabilmek için her zaman çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"