Vali Doğan, Hatay’ın ruhundan anlıyor!

Yayınlanma Zamanı : 28 Mayıs 2020 Saat: 17:42

Vali Doğan, Hatay’ın ruhundan anlıyor!

Hatay’ın ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği projeler ve ilin potansiyelini bir bütün olarak harekete geçirmek için yaptığı yatırımlarla gönülleri fetheden Hatay Valisi Rahmi Doğan, başarısının sırrını açıkladı. Daha güzel bir Hatay için ortaya koyduğu hedefleri birer birer hayata geçiren Vali Doğan, 50 yıllardır dillendirilen ancak bugüne kadar hiçbir adım atılmayan Samandağ – Arsuz yolunu çok kısa bir sürede tamamlamanın haklı gururunu yaşarken, “Başarmak için önce inanmak gerek” dedi.

Hatay’da turizm başta olmak üzere, tarih, kültür, sanat, gastronomi alanlarında değer katan yatırımlara imza atan Vali Doğan, Samandağ-Arsuz yolu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Hayali gerçeğe dönüştürdük. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun desteği ile Samandağ Arsuz yolunda asfalt çalışmamız da tamamlandı. Trafik işaretlemeleri ve oto korkuluk çalışmamız devam ediyor. Herşey daha güzel bir Hatay için.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"