Siz evde kalmaya, belediye de dezenfekteye devam!

Yayınlanma Zamanı : 25 Mart 2020 Saat: 18:25

Siz evde kalmaya, belediye de dezenfekteye devam!

İskenderun Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamında belediyeye ait dezenfektan aracı ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı ana caddeler üzerinde yapılan dezenfekte işlemlerini Denizciler ve Bekbele mahallesinde sürdürdü. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gece gündüz demeden büyük bir gayret ile halk sağlığını korumak adına çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, dezenfekte çalışmalarının belirlenen program kapsamında devam edeceğini söyledi.

Vatandaşların sağlığının herşeyden önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Yeni tip korona virüse (Kovid-19) karşı temizlik ve ilaçlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Kent genelinde dezenfektan aracı ile yapılan çalışmalar yoğun kullanılan alanlar ve caddeler daha sonra program dâhilinde diğer bölgelerde de çalışmalar artarak sürecek. Diğer gezici ekiplerimiz de çalışmalarınızı sürdürüyor. Rabbim bizleri ve halkımızı her türlü hastalıktan korusun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"