Vali Rahmi Doğan’dan müjde

Yayınlanma Zamanı : 27 Şubat 2020 Saat: 14:47

Vali Rahmi Doğan’dan müjde

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay’ın iki turistik ilçesini birleştiren ve ilk geçişi tanıtım toplantısıyla gerçekleştirilen Samandağ ve Arsuz yolunun asfalt çalışmasının 1 Nisan’da başlayacağını müjdeledi.

 İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO)’nda düzenlenen İskenderun Körfezi Antik Kentleri ve Antik Limanları Kültür Rotası Büyük İskender İskenderun’da Uluslararası Konferansı’nda müjdeyi veren Vali Doğan, Arsuz ve Samandağ’ın yanısıra Hatay turizminin geleceğine büyük katkı sunacak olan 26 kilometrelik çift şeritli yolu 1 Mayıs itibariyle de ulaşıma açmayı planladıklarını ifade etti.

160 km. deniz sınırı olan ve doğal güzellikleriyle medeniyetlerin buluştuğu bir şehir olan Hatay’ın turizmden yeterince pay alamadığını vurgulayan Vali Doğan, Samandağ ve Arsuz ilçelerini birleştiren turizm yolunun Türkiye’nin ve dünyanın en güzel coğrafyasından biri olan Hatay’ın turizmden hakettiği payı almasına da katkı sunacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"