Ford, İskenderun’da mesleki eğitime dokundu!

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2019 Saat: 18:19

Ford, İskenderun’da mesleki eğitime dokundu!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki teknik ve uygulamalı eğitimde kullanılmak üzere Ovalı Otomotiv ve Tic. Ltd. Şti / Hatay Ford Bayii tarafından bağışlanan Ford marka kamyonun anahtar teslim törenine katıldı.

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde düzenlenen programa; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in yanı sıra Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Mesleki ve Teknk Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım ve diğer davetliler katıldı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, vatan topraklarımızın bütünlüğü ve necip milletimizin selameti için şehadete intikal eden aziz şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunulmasını müteakiben İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, günün anlam ve önemine yönelik konuşma yapılması ve anahtar teslimi ile devam etti.

Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, Türkiye genelinde eğitime destek kapsamında başlatılan 80 adet araç bağışı kampanyasının son ayağının İskenderun’ da gerçekleştirildiği bilgisini paylaşarak, mesleki lise öğrencilerinin teknik eğitimlerini uygulamalı olarak yapmasına katkıda bulunmaktan dolayı büyük bir kıvanç ve mutluluk yaşadıklarını dile getirdi.

İTSO’ nun katkılarıyla dizayn edilen toplantı salonunun da açılışının gerçekleştirildiği törende Kaymakam Yönden de, eğitime sunduğu katkı dolayısıyla Ford / Otosan’ ın Merkez ve Taşra Yönetimi ile Ovalı Otomotiv ailesine teşekkür ederek, çeşitli proje ve organizasyonlar da maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve onun şahsında İTSO’nun tüm çalışanlarına ayrıca teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"