İskenderun’da kadın ustalar yetişti!

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2019 Saat: 13:19

İskenderun’da kadın ustalar yetişti!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Halk Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen ‘Gümüş İşlemesi ve El Sanatları Kursu’nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere ‘Ustalık Belgesi’ takdim etti.

İskenderun Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen törene İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur ve beraberindeki kursiyerler katıldı.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e  İHEM’de gerçekleştirilen ‘Teknik ve Mesleki Kurslar’ hakkında bilgiler veren Müdür Bekir Durur, ayrıca kursiyerlerin kendi hünerleriyle işledikleri gümüş takılardan da bahsetti.

Kaymakam İskender Yönden, el sanatlarının gelişmesi ve bu yönde çeşitliliğin arttırılması açısından teknik ve mesleki kurslar ile bu kurslara katılarak üretime katkı yeterliliği kazanabilen kursiyerlere destek verdiğini ifade ederek, katıldığı kurs programını başarıyla tamamlayabilen 2 kadın kursiyeri tebrik ederek, Halk Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen “Ustalık Belgesini” takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"