Bir ziyarette iki etkinlik

Yayınlanma Zamanı : 08 Kasım 2019 Saat: 18:14

Bir ziyarette iki etkinlik

İskenderun General Şükrü Kanadlı İlkokulu ve Ortaokulu bünyesinde oluşturulan ‘Bilim ve Teknoloji Sınıfı’nın açılışı törenle gerçekleşti.

Düzenlenen açılış programına; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Haytaz, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, okul idarecileri, öğretmenler ve okul aile birliğinin üyeleri katıldı.

Programın açılış kurdelesini Kaymakam Yönden ve Başkan Tosyalı,  bilim sınıfını gezip, öğrenciler tarafından hazırlanan projelerile, sınıftaki materyalleri inceledikten sonra, okuldaki kan bağışı etkinliğine katıldı.

Öğrenciler ve velilerle yakından ilgilenerek, sohbet eden Kaymakam Yönden, öğrencilere bilimin önemini anlattı.

Kan bağışına destek

Kaymakam Yönden, kan bağışında bulunan velilere canı gönülden teşekkür ederek, kan bağışının geleceğe yapılan bir bağış olduğunu sözlerine ekledi.

Kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu da ifade eden Kaymakam Yönden, kan bağışı konusunda İskenderun halkının çok duyarlı davrandığını da belirterek, vatandaşlara teşekkür etti.  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"