Anlamlı turnuvada şampiyonluk kılpayı kaçtı!

Yayınlanma Zamanı : 07 Ekim 2019 Saat: 13:00

Anlamlı turnuvada şampiyonluk kılpayı kaçtı!

Kadına yönelik şiddete farkındalık oluşturmak amacıyla bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Özgecan Aslan Adana Cup Kadın Basketbol Turnuvası’na katılan Hatay’ın Melekleri şampiyonluğu kılpayı kaçırdı. 12 Ekim’de başlayacak yeni sezon öncesi hazırlık maçları kapsamında Adana’nın ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada şampiyonluğu Elazığ İl Özel İdare Basketbol Takımı elde ederken, ikinci Hatay Büyükşehir Belediyesi, üçüncü Adana Basketbol Takımı ve dördüncü ise Gelecek Koleji Çukurova Basketbol Takımı oldu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi Nuray Karalar’ın hava atışı ile başlayan turnuvada, birbirinden iddialı rakiplerle karşı karşıya gelen Hatay Büşükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı ilk maçta Elazığ İl İdare’ye 71 – 53 mağlup olurken, ikinci maçta Gelecek Koleji Çukurova Basketbol’u 64-62, üçüncü maçta da ev sahibi Adana Basketbol Kulübü’nü 71-64 mağlup ederek, turnuvayı iki galibiyetle ikinci sırada tamamladı.

Centilmence mücadelenin ön plana çıktığı turnuvada, Hatay’ın Melekleri rakipleri Elazığ İl Özel İdare, Adana Basketbol Kulübü ve Çukurova Basketbol Kulübü’ne mücadelelerinden dolayı teşekkür ederken, turnuvaya ismini veren  Özgecan Aslan’ı rahmetle andı ve kadına şiddete karşı olduklarını bir kez daha dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"