Ilgın Grup, kömür sektörüne demir attı!

Yayınlanma Zamanı : 30 Ağustos 2019 Saat: 15:55

Ilgın Grup, kömür sektörüne demir attı!

İnşaat sektöründe Mühendislik ve Müteahhitlik alanlarında hizmetler veren Ilgın Grup, Payas’ta demir-çelik ve kömür sektöründe tedarikçi olarak piyasaya giriş yaptı.

Ilgın Grup İnşaat demir ve Kömür şirketinin açılış kokteyline Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ile siyaset ve iş dünyasından önemli isimler katıldı. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ilgın, bölgeye daha iyi hizmet verebilmek ve istihdam sağlamak adına böyle bir girişimde bulunduklarını ifade ederken, onuklara verecekleri hizmetler konusunda bilgiler aktardı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen tanıtım kokteylinde böyle bir girişimde bulunmanın cesaret istediğinin altını çizen Milletvekili Suzan Şahin de, “Her halde ülke iyiye gidiyor ki arkadaşlar böyle bir girişimde bulundu. Fizibilite yapmadan da böyle bir işe kalkışmazlar diye düşünüyorum. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanları Tosyalı ve Altan da yatırımların rahatça gerçekleşebilmesi için kendi bölgelerinde gerekli çalışmaları başlattıklarını dile getirdi.

Kokteylin ardından davetliler, hayırlı olması dileğiyle kurdelayı kesti. Ilgın İnşaat demir ve Kömür, Payas Özkul Çolak Cd. Baştuğ İş hanında hizmet vermeye başladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"