Asaf Güven, asfalt sözünü tuttu

Yayınlanma Zamanı : 27 Ağustos 2019 Saat: 17:50

Asaf Güven, asfalt sözünü tuttu

Arsuz Belediyesi, asfalt çalışmalarına ilk olarak Karaağaç Mahallesinde, altyapı çalışmaları tamamlanan ara sokaklarda start verdi. Mahalledeki tüm sokaklarda gerçekleşecek olan çalışmalar kapsamında ilk olarak Atalar Caddesi’nde başlayan asfalt serim çalışmalarına Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Fen İşleri Müdürü Koray Mazmancı, HBB Arsuz Bölge Koordinatörü Edip Kaynar ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

İlçe genelinde asfaltlanmayan yol kalmayacağını söyleyen Asaf Güven, “Altyapı çalışmalarının yapıldığı süreçte yaşanan sıkıntılara sabreden ve desteklerini bizlerden esirgemeyen Karaağaç Halkına çok teşekkür ediyorum. Hava koşulları dolayısıyla tozdan ve çamurdan şikayet eden vatandaşlarımızın en büyük talebi olan asfalt çalışmasına bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz. Halkımızın yaşam kalitesini arttırmak, ulaşımını rahatlatmak ve güvenli yollar oluşturmak amacıyla çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Çalışmalar, Karaağaç başta olmak üzere tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Asfalt çalışmalarının hızlanmasına katkı sunan ilgili bakanlıklarımıza, İller Bankası yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"