ADD Karaağaç’dan Zafer konseri

Yayınlanma Zamanı : 24 Ağustos 2019 Saat: 9:20

ADD Karaağaç’dan Zafer konseri

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Karaağaç Şube Başkanı Kemal İşkarak, Kurtuluş Savaşı’nı taçlandıran 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıldönümü dolayısıyla düzenleyecekleri Fevzi Kurtuluş konserine herkesi davet etti. İşkarak, Arsuz Belediyesi işbirliğiyle 30Ağustos Cuma günü Karaağaç Halk Plajı’nda saat: 19.30’da ücretsiz olarak gerçekleşecek olan halk konserinde sazı ve türküleriyle Arsuzlular’a bayram coşkusu yaşatacak olan ünlü halk ozanı Kurtulmuş’un yanı sıra gönüllü olarak yerel sanatçılar Nazlıcan Genç ile Ali İnan’ın da sahne alacağını söyledi.

30 Ağustos’un Türk Milleti’nin egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırdığı, tarihin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyleyen İşkarak, “30 Ağustos, Türk milletinin kurtuluş ve özgürlük inancının, azminin zaferidir. 30 Ağustos, Türk milletinin ebedi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı zaferlerin bağımsızlıkla taçlandırıldığı gündür. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu sağlayan büyük zaferin yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. 30 Ağustos akşamı değerli sanatçımız Fevzi Kurtulmuş’un birbirinden güzel şarkıları ile zafer coşkusunu yaşamaya tüm halkımızı bekliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"