İlker Sökmen’in vefatı şok etti!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ağustos 2019 Saat: 20:15

İlker Sökmen’in vefatı şok etti!

İskenderun’un sevilen spor adamlarından İlker Sökmen, geçirdiği kalp krizi sonrası 63 yaşında yaşama veda ederken, ailesini gözyaşlarına boğdu. İskenderun’da İlçe Spor Müdürlüğü görevi de yapan İlker Sökmen profesyonel liglerde takım antrenörlüğü de yapmıştı. İskenderun’un sevilen ve sayılan isimlerinden biri olan İlker Sökmen Ankara’ya atanmış Sağlık Bakanlığı’nda Daire Başkanlığı görevi de yapmıştı.

Uzun süredir yaşamını Ankara ve Antalya’da sürdüren İlker Sökmen kendi kurduğu sağlık şirketini de yönetiyordu. Sık sık İskenderun’a gelen ve dostlarını ihmal etmeyen İlker Sökmen’in ani vefatı sevenlerini, dostlarını ve tüm spor camiasını üzdü.

İlker Sökmen’in cenazesi, yurtdışında olan kızının gelmesinden sonra 25 Ağustos Pazar günü Erzin Merkez Camisi’nde kılınacak öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"