İskenderun’da eğitim var!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ağustos 2019 Saat: 17:04

İskenderun’da eğitim var!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Halk ile Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısı”nı bu kez İskenderun Demir Çelik Anadolu Lisesi’nde düzenledi.

İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları gereğince devlet okullarının genel durumu ve eğitim hizmetlerinin işleyişi hakkında çözüm odaklı istişare yapmak amacıyla düzenlenen toplantıya, Kaymakam İskender Yönden’in yanısıra İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili Fatma Tunç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile civardaki okulların idarecileri, okul aile birliği başkanları, öğrenci velileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Yönden, İskenderun Demir Çelik Anadolu Lisesi okul binasını gezerek, fiziki ve araç-gereç yeterliliği bakımından yaptığı incelemenin ardından, okul idarecileri, okul aile birliği yöneticileri, öğrenci velileri ve mahalle muhtarı ile bir araya gelerek, sorun ve ihtiyaç olarak aktarılan hususları dikkatle dinledi.

İskenderun Demir Çelik Anadolu Lisesi Müdürü Savaş Tiker, okulun genel durumu ve eğitim hizmeti hakkında bilgi aktarımı yapılmasının ardından civarda bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okullarının idarecileri Kaymakam Yönden ile okulların genel durumu hakkında çok yönlü bir değerlendirme yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"