Hatay’ın mülki amirleri veda yemeğinde buluştu

Yayınlanma Zamanı : 20 Ağustos 2019 Saat: 9:56

Hatay’ın mülki amirleri veda yemeğinde buluştu

Hatay Valisi Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Hatay’daki görev süreleri sona eren ve başka görevlere ataması yapılan mülki amirlerin onuruna veda yemeği düzenledi.

Görev yerleri değişen Hatay Vali Yardımcıları Mahmut Hersanlıoğlu, Bilal Ölmez, Erol Özkan, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu ve Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Yüce onuruna Savon Otel’de verilen yemeğe,  Vali Yardımcıları ve ilçe Kaymakamları eşleri ile birlikte katıldı.

Vali Rahmi Doğan, mülki idare amirleri ile beraber görev yapmaktan, onları tanımaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu ifade ederek, “Bizim mesleğin bir özelliği de belli bir süre görev yaptığınız ve güzel münasebetler kurduğunuz yerlerden bir süre sonra ayrılmak durumunda kalmanızdır. Siz değerli meslektaşlarıma Hatay’da yaptığınız başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görevlerinizde üstün başarılı hizmetler diliyorum” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen veda yemeği yapılan sohbetlerin ardından sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"