İskenderun’da öncelik halkın güvenliği

Yayınlanma Zamanı : 05 Ağustos 2019 Saat: 15:14

İskenderun’da öncelik halkın güvenliği

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Numune ve Meydan Mahallesinde emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan iki metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden metruk binaların yapılan inceleme ve gerekli izinlerin alınmasının ardından yıkım işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan çözüm üretebilmek amacıyla vatandaşlardan mahallelerindeki metruk binaları kendilerine iletmelerini istedi.

İskenderun Belediyesi sınırları içerisinde bulunan, mahalle sakinlerinin emniyeti ve sağlığı açısından risk oluşturan binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ettiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Mahallelerimizde, terk edilmiş, yıkılmaya yüz tutmuş, yangın ve göçme tehlikesi arz eden binaları, olumsuz bir durumla karşılaşmadan önce yıkıyoruz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit eden, metruk binaları muhtarlarımız aracılığıyla tespit edip, ev sahiplerinden de gerekli izni aldıktan sonra ya da mahalle sakinlerimizin talebi üzerine incelemelerimiz ve yine gerekli izinlerin alımından sonra yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz “şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"