Mavi Çocuk, mavi gelecek!

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2019 Saat: 14:06

Mavi Çocuk, mavi gelecek!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Hatay’ın en büyük özel anaokulu olan Mavi Çocuk Akademisi, bakanlık müfredatı dışında kendi deneyimli müfredatı ve 10’a yakın branş dersi ile eğitim ve öğretime destek vermeye devam ediyor.

Ailelerin çocukları için ilk tercihleri arasında yer alan ve İskenderun’un başarılı eğitim kurumlarından Mavi Çocuk Akademisi, eğitim bayrağını her alanda dalgalandırarak, uzman kadrosu ile minik öğrencilerini bekliyor.

Yıl boyunca verdiği eğitimlerde öğrencilere her zeminde daha iyi ve daha güzel hizmet vermeyi kendine ilke edinen Mavi Çocuk Akademisi, her branştaki uzman kadrosu ile anne ve babalara güven vererek, çocukların her alanda başarılı olması için tüm çabayı gösteriyor.

Çocuklara sevgi dolu bir dünyanın kapılarını açan Mavi Çocuk Akademisi, küçük yaşta dil eğitimine önem verdiğini yaz okulundaki çocuklara uzman öğretmenler tarafından güvenli ve eğitici bir ortamda evrensel dil olan İngilizce eğitimi vererek gözler önüne serdi.

Çocukların gelişim ihtiyaçları doğrultusunda geniş yelpazeli zengin aktiviteler ve öğrenme tecrübelerini geliştirmek kuvvetlendirici programlarla gerçekleşen yaz okulunda, minik öğrenciler uygulayarak öğrenmenin ayrıcalığını yaşarken, yeteneklerini keşfediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"