Karaağaç Uğur Mumcu Caddesi nihayet kurtuluyor!

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2019 Saat: 14:30

Karaağaç Uğur Mumcu Caddesi nihayet kurtuluyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi, altyapı çalışmaları dolayısıyla deforme olan ve uzun süredir çamur, çukur ve toz ile gündeme gelen Arsuz’a Bağlı Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’ndeki asfalt çalışmalarına bugün başladı.

Karaağaç’ta çift şeritli 20 metrelik yol olarak bilinen caddede bir şeritte tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından, ikinci şeritte uzun süredir herhangi bir çalışma yapılmaması vatandaşların isyanına neden olmuştu. Trafiğin de tek şeride düşmesi dolayısıyla ulaşımda da ciddi aksamalar yaşanan yolda Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, beton asfalt serim çalışmalarına bugün sabah itibariyle Ada Et Market önünden start verdi.

Yetkililer, ilçe genelinde alt yapısı tamamlanan bölgelerin planlı ve programlı bir şekilde asfaltlanacağını, yeni ve güvenli yolların vatandaşların hizmetine sunulacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"