Gümrük Laboratuvarımız da tamam

Yayınlanma Zamanı : 04 Temmuz 2019 Saat: 13:14

Gümrük Laboratuvarımız da tamam

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hem İskenderun’un geleceğine, hem de üniversitenin gelişmesine katkı sağlayacak olan Gümrük Laboratuvarının müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Uğur Ateş ile birlikte İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti.

İskenderun’un geleceği için çok önemli

İskenderun’un geleceği ve kalkınması noktasında herkese büyük görevler düştüğünü belirten Başkan Tosyalı, “Kamu kurum ve kuruluşlarımız ile her zaman iletişim hallindeyiz. Halka hizmet noktasında sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bir süredir İskenderun ve bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan gümrük laboratuvarının kurulması ile ilgili çalışma içerisindeydik. Daha önceleri gümrük tahlilleri için bölgemiz insanı şehir dışına gümrük laboratuvarı olan şehirlere gitmek zorunda kalıyordu. İskenderun’un geleceği için çok önemli bir adımda bulunuyoruz” dedi.

Hayırlı uğurlu olsun

İskenderun’un geleceği için önemli adımlar atmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Tosyalı, “Kentimizde, bölge ve ülke ekonomisine büyük yarar getirecek olan gümrük laboratuvarı kuruluyor. Bu konuda ayrıntılı bilgi kamuoyuna açıklanacak. Gümrük Laboratuvarının kurulmasında katkılarından dolayı İSTE Rektörümüz Sayın Türkay Dereli’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. İskenderun’a değer ”şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"