İTSO, ekonomik güç birliği için adım attı!

Yayınlanma Zamanı : 04 Temmuz 2019 Saat: 12:55

İTSO, ekonomik güç birliği için adım attı!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Genel Kurul ile göreve seçilen Antakya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, İskenderun ile Antakya’nın tam ortasında yer alan Belen sınırları içerisinde faaliyet gösteren Antakya OSB’nin yatırımları, üyelerin sorunları, yeni açılan istihdam alanları, yatırımcıların durumu ile bölge ve ülke ekonomisindeki son gelişmeler ele alındı.

Hatay ekonomisinin güçlenmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine vurgu yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Bizler sorunların çözümü için el birliği ile hareket edersek her zaman daha güçlü oluruz. Bölgemiz sanayi, tarım ve turizm yönünden önemli bir potansiyele sahip. Bu ülkenin değerlerini koruyabilecek, ekonomimizin kalkınması için yatırımcılarımıza ihtiyacımız var. Şu an içinde bulunduğumuz ekonomik şartların düzelmesi için ciddi tedbirler alınması ve yatırımcılarımızın desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu vesile ile sizin şahsınızda yönetim kurulu üyelerinize Antakya Organize Sanayi Bölgesinde yapacağınız çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ise, “Bölgemizde iş kurmak ve istihdam sağlamak isteyen firmalarımız için alternatif araziler mevcut. Tarımdan sanayiye bu bölgenin değerlerini gerek iç, gerekse dış pazarda yüksek kalitede müşterilere sunulması için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ortak akılla hareket ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Antakya Organize Sanayi Bölgemiz Belen’e bağlı olduğu için dolayısıyla burada faaliyet gösteren firmalarımızın bir kısmı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının üyesi. Bu gün bizi ziyaret etmeniz bu anlamda da çok önemli” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"