Hatay’ın bürokratlarından Arsuz’a çıkarma

Yayınlanma Zamanı : 28 Haziran 2019 Saat: 11:32

Hatay’ın bürokratlarından Arsuz’a çıkarma

Hatay il genelinde görev yapan eski ve yeni bürokratlar eşleri ile birlikte Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve eşi Emine Sarı’ya konuk oldu. İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci, Dörtyol Kaymakamı Murat Bulak, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, İskenderun eski Kaymakamı Hasan Özyiğit, Arsuz eski Kaymakamı Fatih Baysal, Yazıcı Holding Genel Müdürü Osman Gözükara’nın katıldığı ziyarette, Kaymakam Musa Sarı konuklarına yeni hükümet konağını gezdirerek, bina hakkında bilgiler verdi.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür eden Kaymakam Musa Sarı, Arsuz’da hayata geçirilen yeni projeler ve festivaller hakkında da bilgiler paylaştı.

Yeni hükümet konağının, Arsuz’a yakışır bir Hükümet Konağı olduğunu ifade eden bürokratlar da binayı çok beğendiklerini ifade ederek, Kaymakam Musa Sarı’ya görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"