Trafik toplantısı İskenderun’a da lazım!

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2019 Saat: 11:16

Trafik toplantısı İskenderun’a da lazım!

Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Antakya ve Defne ilçelerinde yaşanan trafik sorunları ve bunlara yönelik çözüm önerileri görüşüldü.

Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonunda, Vali Rahmi Doğan başkanlığında yapılan toplantıda Antakya ve Defne ilçelerinde yaşanan trafik sorunlarının çözümüne ilişkin kararlar alındı.

Toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Antakya Belediye Başkan Vekili Murat Genco, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Karayolları 53. Şube Şefi, Mahmut Bilge Özmen, Trafik Şube Müdürü Oğuz Birkoç ve ilgili personel katıldı.

Eski Arkeoloji Müzesine inceleme

Hatay Valisi Rahmi Doğan, toplantının ardından İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör ile birlikte eski Arkeoloji Müzesi alanında devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"