İşte, Cezayir’deki Tosyalı gerçeği

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2019 Saat: 10:28

İşte, Cezayir’deki Tosyalı gerçeği

Tosyalı Holding, bazı yayın organlarında Cezayir’deki fabrikalarının grev sonrası kapatıldığı ve yolsuzluk iddialarının yer aldığı haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu. Tosyalı Algerie’de tüm sürecin belirlenen takvim doğrultusunda sorunsuz bir şekilde ilerlediğine vurgu yapılan açıklamada, bölgenin kalkınması için elini taşın altına koyan Tosyalı Ailesi tarafından bu tür manipülatif haberleri yapan ve yayan kuruluşlar hakkında gerekli hukuki girişimlerin başlatıldığı ifade edildi.

Çelik sektörünün küresel oyuncularından biri olan Tosyalı Holding’in karalama ve kara propaganda ile yatırım, üretim ve istihdam katkısını kimsenin engelleyemeyeceğine de dikkat çekilen açıklamanın tamamı şöyle:

“TOSYALI HOLDİNG ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Cezayir’deki şirketimiz Tosyalı Algerie aleyhine bazı sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gerçek olmayan manipülatif haberlerle ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

Demir çelik alanında dünyanın en önemli tesislerinden birini Cezayir’de hayata geçiren grubumuz, bir Türk şirketi olarak ülkemizin bayrağını dünyanın dört bir yanında gururla dalgalandırmayı sürdürmektedir.

Sadece grubumuz için değil, aynı zamanda ülkemiz ekonomisi için de büyük bir kıvanç kaynağı olan Tosyalı Algerie, bir Türk şirketi tarafından yurt dışında hayata geçirilen en büyük yatırımların başında gelmektedir.

Önemle belirtmek isteriz ki; toplam dört faz olarak planlanan ve ilk üç fazı tamamlanarak dördüncü faz yatırımına başlanan Tosyalı Algerie’de tüm süreçler belirlenen takvim doğrultusunda sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.

Söz konusu sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan haberler tamamen asılsız niteliktedir. Tüm bu iddiaların gerçek hedefi, çelik sektörünün küresel oyuncularından biri olan Grubumuzun ülke ekonomisine yaptığı yatırım, üretim ve istihdam katkısını engellemeye yöneliktir.

Cezayir’in en büyük işverenlerinden biri olan Tosyalı Algerie, tüm karalama ve kara propaganda çalışmalarına rağmen, bölgedeki yatırımını hız kesmeden sürdürecek; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bölgenin kalkınması için taşın altına elini koymaya devam edecektir.

Grubumuz, Türk ve Cezayir makamları ile sağlıklı iletişimini dün olduğu gibi bugün de yakın ve kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Cezayir’de 10 yıl önce heyecanla başladığımız yatırım ve üretim sürecimiz aynı coşkuyla devam etmektedir.

Söz konusu haberleri maksatlı olarak yaymaya çalışan kişi ve kurumlar hakkında gerekli hukuki girişimlerin başlatıldığını ifade eder; bu tip manipülatif haberlere itibar etmemenizi saygıyla değerlendirmelerinize sunarız.”

https://twitter.com/i/status/1143383217803792384
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"