İskenderun’un yanlış trafiği bir can daha aldı!

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2019 Saat: 14:44

İskenderun’un yanlış trafiği bir can daha aldı!

Bir türlü düzenlenemeyen ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzeltilemeyen trafik uygulamaları konuşulurken, E-91 Karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında bir vatandaş daha hayatını kaybetti. Bütün uyarılara ve İskenderun’daki yetkililerin çağrıları ve sivil toplum kuruluşlarının açıklamalarına rağmen İskenderun Kent Trafiği adeta cehennem olmaya devam ediyor.

E-91 Karayolu Feyezan Kanalı Köprüsü üzerinde yolu karşıya geçmeye çalışan 52 yaşındaki Mehmet Delki, yurtdışından gelen gurbetçi sürücünün kullandığı otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanırken, ambulansla kaldırıldığı hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hemen hemen her gün meydana gelen trafik kazaları, tartışmalar ve adeta kilitlenen yollardan geçen sürücülerin feryatlarına kayıtsız kalınması daha birçok kazalara da davetiye çıkarmaya devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"