İskenderunlular 5 Temmuz’da bu sanatçılarla coşacak

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2019 Saat: 15:04

İskenderunlular 5 Temmuz’da bu sanatçılarla coşacak

İskenderun Belediyesi, İskenderun’un Kurtuluş Günü’nü eski günlerdeki gibi coşkuyla kutlanması için düzenleyeceği 5 Temmuz İskenderun Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alacak olan sanatçıları açıkladı.

Geçtiğimiz dönem hiç yapılmayan 5 Temmuz Festivali’ni yeniden gündeme alan Başkan Fatih Tosyalı, Türk Askeri’nin Hatay’a İskenderun üzerinden girişinin 81’nci yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıt Alanı’nda ünlü sanatçılar Bülent Serttaş, Derya Uluğ ve Merve Özbey & Erdem Kınay’ın İskenderunlularla buluşacağını söyledi.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’nin sportif aktivitelerden tutun da konserlere ve diğer etkinliklere kadar dolu dolu geçeceğini belirten Başkan Tosyalı, “İskenderun Halkı 5 Temmuz da dolu dolu bir festivalle keyifli zaman geçirecek. 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’nde 5 Temmuz’da Bülent Serttaş,  6 Temmuz’da Derya Uluğ ve 7 temmuzda da Merve Özbey feat Erdem Kınay Anıt Alanı’nda konser verecekler. Festival kapsamında yapılacak tüm etkinlikler ile ilgili bilgilendirmelerimiz devam edecek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"