Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nde flaş gelişme

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2019 Saat: 11:30

Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nde flaş gelişme

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz, gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeledi.

Sanayi Aşevinde düzenlenen genel kurula, İskenderun Esnaf Odaları Başkanı Erol Akın, Esnaf Oda Başkanları, dernek yönetim kurulu üyeleri ve sanayi esnafları katılırken, başkan Açıkgöz Belen Otoban üstünde Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlığı karsında kurulacak olan yeni sanayi sitesi için üyelere müjdeli haber verdi.

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İbrahim Açıkgöz, “İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar artık bu işe ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir. 10 sene önce Bakanlığın tahsis ettiği Karapelit mahallesi Çöp fabrikası ve mezarlığın karşısındaki bölgede İskenderun’a yakışır modern bir Sanayi Sitesi kurulması için çalışmalar yapmaktayız. İskenderun Belediyesi, Belen Belediyesi, Milli Emlak, Kadastro, Büyükşehir Bakanlık olmak belirlenen yerin en uygun yer olduğu artık bilinmektedir. Buradan üyelerimize müjdeyi vermek istiyorum. Orası artık İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinindir. Artık oraya Küçük Sanayi Sitesi diyebiliriz. Bugün buradan üyelerimize bu müjdeyi vermenin onurunu yaşıyorum. Gerek İskenderun Belediyesi, gerek Belen Belediyesi kurulacak olan Yeni Sanayi sitesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti. Şu an hükümetin çıkartacağı protokolü bekliyoruz. Gelen protokolün ardından Kooperatif ve Belediyeler ile anlaşma yapacağız. Bize düşen görev, birlik ve beraberlik içerisinde kooperatifi canlı tutmak, genel kurulu yapmak, üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmak, sorunların çözümü noktasında çaba sarf etmekteyiz. Sanayi Esnafımıza daha modern altyapısı tamamlanmış bir Sanayi Sitesine kavuşmaları için Antakya, Belen, Adana, Ankara yollarına düşüyor, bu işin çözümü için çareler arıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel şeyler olacağına inanıyorum. Hedefimiz tüm sanayi esnafımız ile birlikte güç birliği oluşturmaktır. Bu vesile ile Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

İbrahim Açıkgöz başkanlığında İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu şöyle şekillendi: Mehmet Zorlu, Vecih Altun, İbrahim Parmaksız, Hasip Yıldırım, Fuat Yetimoğlu ve Cemil Bilgin.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"