İskenderun için büyük önem taşıyan işbirliği

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2019 Saat: 11:14

İskenderun için büyük önem taşıyan işbirliği

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, DSİ ve belediye işbirliğiyle Feyezan Kanalında temizlik çalışmalarının başladığını söyledi. Başkan Tosyalı, iki kurumun işbirliğiyle yapılan çalışmada, İskenderun Belediyesi’nin, Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü’ne araç gereç ve personel tahsis ederek lojistik destek sağladığını ifade etti.

Feyezan kanalının temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Tosyalı, “Şu anda Devlet Su İşleri’nin, kanal temizleme aracı (gradal) ve belediyemize ait iş makinaları Feyezan kanalında temizlik çalışması yapıyor. Bu ıslah çalışması İskenderun Belediyesi ve Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü ile ortak gerçekleştiriliyor. Çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. Kamu kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışmalarımız devam sürecek” dedi.

Başkan Tosyalı, İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince de Feyezan Kanalı’nın temizlenen kısımlarında temizlik ve ilaçlama çalışmasının yapılmakta olduğunu kaydetti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"