Lütfü Savaş, İmamoğlu’na Hatay adına sarıldı

Yayınlanma Zamanı : 22 Mayıs 2019 Saat: 16:26

Lütfü Savaş, İmamoğlu’na Hatay adına sarıldı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal etmesinin ardından mazbatası elinden alınan seçilmiş başkan Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’da düzenlenen kampanya koordinasyon toplantısına katıldı.

CHP Milletvekilleri ve Hatay’ın CHP’li başkanlarının da katıldığı toplantıda, Başkan Savaş, ‘ Hataylılar olarak Ekrem Başkanının yanındayız” mesajı verdi.

23 Haziran’da demokrasinin kazanacağına inandığını söyleyen Başkan Savaş, Genel Başkan Yardımcıları, PM Üyeleri, Milletvekilleri, İl Başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanları, İl ve İlçe Belediye Başkanları, İstanbul İl ve İlçe Örgütleri, kadın ve gençlik kolları, İmamoğlu Gönülleri ve vatandaşların katıldığı toplantıda, Ekrem İmamoğlu aracılığıyla İstanbul’a ve Hatay’a seslenerek ‘Herşey çok güzel olacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"