Başkan talimat verdi, çalışmalar başladı

Yayınlanma Zamanı : 22 Mayıs 2019 Saat: 15:53

Başkan talimat verdi, çalışmalar başladı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Fen İşleri müdürlüğü tarafından Pac Meydanı’nda trafiği rahatlatmak amacıyla minibüsler için yapılan cep açma çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaların her aşamasını büyük bir titizlikle takip eden Başkan Tosyalı, yoğun trafik akışının bulunduğu bölgede cep çalışmalarının yanısıra, yeşil alan ve park çalışmasının da yapılacağını belirtti.

Daha önce ön inceleme yaptığı bölgede zaman kaybetmeden cep yapımına başladıklarını söyleyen Tosyalı, “Pac Meydanı’nın trafiğini rahatlatacak olan toplu taşıma araçları için cep uygulaması çalışmalarımız başladı. Yoğun trafik akışının olduğu bölgeyi aynı zamanda minibüsler durak yeri olarak kullanıyor. Durum böyle olunca trafik kilitlenme noktasına geliyor. Yapacağımız çalışma ile vatandaşlarımız park alanında rahatça minibüslere binebilecek. Bu sayede hem trafik akıcı bir hale gelecek, hem vatandaşlarımızı rahat bir ulaşım imkânı sağlanacak” derken, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte peyzaj ve park çalışmasının da başlayacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"