Bilim şenliği tadında yılsonu fuarı

Yayınlanma Zamanı : 22 Mayıs 2019 Saat: 12:32

Bilim şenliği tadında yılsonu fuarı

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu fuarı, ilgi çekici projelerle dikkat çekti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, Kaymakam Adayı Ali Cemal Altınöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, okul idarecileri ve öğretmenlerin yoğun katılımıyla adeta bilim şenliğine dönüşen fuar ilgiyle izlenirken, öğrencilerin de takdirini kazandı.

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde, diğer mesleki ve teknik anadolu liselerinin katılımıyla gerçekleştirilen yılsonu fuarında; Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Bilişim Teknolojileri, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Ahşap Teknolojisi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Yaşlı Bakım ve Çocuk Gelişimi, Sağlık Hizmetleri v.b. alanlarda stantlar oluşturularak, 2018-2019 eğitim öğretim yılında üretimi yapılan ve proje halinde çalışması devam eden teknik ve teknolojik ürünlerin sergiye çıkartılmasının yanı sıra yaşlı bakımı, çocuk gelişimi ve sağlık hizmetlerine yönelik eğitim uygulaması da yapıldı.

Kaymakam Yönde, ilçe protokolü ve İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım’ın eşliğinde stantları tek tek ziyaret ederek, sergiye çıkartılan ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"