İSTE’nin EN’leri ödüllendirildi

Yayınlanma Zamanı : 16 Mayıs 2019 Saat: 9:13

İSTE’nin EN’leri ödüllendirildi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için düzenlenen kısa film ve fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler belli oldu.

Bilim ve teknoloji konusundaki toplumsal farkındalığı artırma amacını güden ve büyük ilgi gören yarışmada oluşturulan jürinin değerlendirmeleri neticesinde; fotoğraf kategorisinde Ozan Efeoğlu birinci sırayı alırken, Kemal Ekinci ikinci ve Bircan Yıldız da üçüncü oldu. Hasan Aksay’a ise mansiyon ödülü verildi.

Kısa film kategorisinde ise; Mert Altaş birinci sırayı aldı. İrem Soğukyürek ikinci ve Sinan Yıldırım ise üçüncü oldurken, Mert Coşar’a da mansiyon aldı. Birincilik ödülünün 500 TL, ikincilik ödülünün 300 TL, üçüncülük ödülünün 200 TL, jüri özel ödülünün ise İSTE hediyelik eşyalarından oluştuğu yarışmanın kazananlarına, ödülleri İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından takdim edildi. Yarışmada derece alan tüm eserler İSTE resmi sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

4. Teknoversite Günleri Fotoğraf Yarışması Sonuçları 1. Ödülü: Ozan Efeoğlu
4. Teknoversite Günleri Fotoğraf Yarışması Sonuçları 2. Ödülü: Kemal Ekinci
4. Teknoversite Günleri Fotoğraf Yarışması Sonuçları 3. Ödülü: Bircan Yıldız
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"