İskele, artık İskenderun’un

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2019 Saat: 16:07

İskele, artık İskenderun’un

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Milli Emlak Müdürlüğü ile imzaladığı tahsis protokolü ile sahildeki iskeleyi ücretsiz bir şekilde belediyeye tahsis etti.  Kurumlarla işbirliği halinde İskenderun’a değer katacak çalışmalara imza atacaklarını söyleyen Başkan Tosyalı, “Halkımız hizmetin en güzelini hak ediyor” dedi.

İskenderun’a değer

Göreve başladığında kamu kurum ve kuruluşlar ile her zaman iletişim ve diyalog halinde olacağını dile getirdiğini hatırlatan Tosyalı, “Kısa bir süre içerisinde yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde daha önce belli bir bedelle yıllık olarak Milli Emlak Müdürlüğü’nden kiralanan sahil iskele artık belediyemize ücretsiz tahsis edildi. İskenderun’a değer diyoruz. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bizler daha birçok hizmeti ve çalışmayı İskenderun’a kazandıracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Fatih Tosyalı ile Milli Emlak Müdürü Adil Zülkadir tahsis protokolünü imzaladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"