Mehmet Yeloğlu’ndan ilk mesaj

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2019 Saat: 15:19

Mehmet Yeloğlu’ndan ilk mesaj

Ak Parti’de İbrahim Güler’den boşalan Hatay İl Başkanlığı koltuğuna atanan Mehmet Yeloğlu, ilk mesajında birlik ve beraberlik mesajı verdi. 2004 – 2009 yılları arasında Antakya Belediye Başkanlığı yapan, geçtiğimiz yerel seçimlerde de Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını koyan Mehmet Yeloğlu, il başkanı olarak yeni dönem için herkesin desteğini istedi.

Hatay İl Başkanlığı görevine atamasını uygun gören Genel Başkanları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Yeloğlu, “14 Ağustos 2001’de kurulduğu günden bu yana istikrar, güven, barış ve adaletin simgesi olan Ak Parti’mizde şahsıma bu görevin tevdi edilmesinden onur duyuyorum.  Bundan sonraki tek hedefim, “halka hizmet Hakk’a hizmettir” ilkesi ile partimizi ilimizde en üst seviyeye çıkarmak, Hatay’ı hak ettiği noktaya taşıma yolunda canla başla çalışmaktır. Bunun için herkesten beklentim bir olmak, beraber olmak, davamız çerçevesinde tek yürek olmaktır. Bu kutlu yolda tüm partililerimizin ve hemşehrilerimin desteğini ve duasını bekliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"