HBB’ye İskenderun’dan özel kalem

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2019 Saat: 16:21

HBB’ye İskenderun’dan özel kalem

Hatay Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine Hasan Ceyhun Cevrioğlu getirildi.  Orçun Kılıçoğlu’nun kendi isteğiyle görevden ayrılmasının ardından boş bulunan göreve getirilen Cevrioğlu, 2014 yılından beri görev aldığı Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde son iki yıldır İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığını vekaleten yürütüyordu.

Hasan Ceyhun Cevrioğlu kimdir?

1968 İskenderun ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İskenderun’da, lise öğrenimini ise Antakya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans mezunu olup, evli ve 3 çocuk babası. 1993 yılında İstanbul İl Özel İdaresinde memuriyete başladı. 2000 yılında naklen Hatay İl Özel İdaresine atandı, 2008 yılına kadar bütçe şefi olarak görev yaptıktan sonra Samandağ İlçe Özel İdare Müdürlüğüne vekaleten atandı. 2010 görevde yükselme sınavını kazanarak aynı ilçede 31.03.2014 tarihine kadar İlçe Özel İdare Müdürlüğü görevini ifa etti. Mayıs 2014 tarihinden bu yana Hatay Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı emrinde Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürü olarak görev yapmakla birlikte 22.06.2017 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığını vekâleten yürütmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"