Başkent’te Hatay zirvesi

Yayınlanma Zamanı : 01 Mayıs 2019 Saat: 11:02

Başkent’te Hatay zirvesi

CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek,  görevinde başarılar diledi. Başkentteki zirvede, CHP’li milletvekilleri 31 Mart’ta göreve gelen bütün CHP’li belediye başkanlarının sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyeceklerini ifade etti.

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Ankara’nın çok güzel hizmetlere kavuşacağına inandığını belirterek, “Başkentimize baharı getiren Sayın Mansur Yavaş’ın birleştirici, bütünleştirici, yapıcı, ötekileştirmeyen bakış açısı sayesinde çok büyük işler yapacağına ve çok başarılı olacağına eminim. Mansur Başkanıma ve ekibine başarılar diliyorum, yolları açık olsun” dedi.

Milletvekili Mehmet Güzelmansur da “Başkentimiz sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla daha yaşanılabilir bir şehir olacak” derken, Milletvekili İsmet Tokdemir de Mansur Yavaş’a Başkent için yapacağı hizmetlerde başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"